Kniha ako dar. Vydajte si knihu, ktorá poteší

kniha dar

Blížia sa Vianoce a rozmýšľate o originálnom darčeku? Váš priateľ či priateľka má sviatok a chceli by ste ich prekvapiť ? Darujte knihu. No nie knihu z obchodu. Darujte knihu, ktorú ešte nik nemal. Darujte originál!

Vianoce sú ideálny čas na svoju vlastnú knihu

Vianoce, čas obdarúvania a darčekov. Nájsť ten originálny, ktorý poteší je so skracujúcim sa časom do Vianoc čoraz ťažšie. Jedným z nápadov, ktorý poteší vašich blízkych a vás je určite vydanie vlastnej knihy. Pokiaľ máte materiál vo forme rukopisu alebo v digitálnej, môžete z neho spraviť knihu. Vytlačiť knihy a máte vyriešené Vianočné darčeky pre všetkých vašich známych.

Extra darček pre vašu lásku?

Nielen Vianoce, ale aj zvláštna príležitosť ako narodeniny alebo výročie si vyžadujú mimoriadny darček. Čo môže byť romantickejšie, ak partnera prekvapíte a darujete mu knihu jeho poviedok, alebo básni.  Darujete mu vytlačenú svoju tajnú zbierku básni.

Nedarujte len nápad ale aj kvalitu!

Darovaná kniha určite poteší. A viac ak má aj pekný vzhľad a kvalitný obal. Určite by ste nechceli, aby boli vaše myšlienky zabalené v knihe, ktorá pripomína brožúru či zápisník. Preto nájdite zodpovedné vydavateľstvo, tlačiareň, kde pre vás pripravia to najkrajšie za najlepších podmienok.

Kontaktujte nás a vyhotovíme vám ponuku na mieru, s ktorou budete určite spokojní.