Úvodná stránka.
Archív noviniek
OBERAČKA PO SEBECHLEBSKY
datum: 2. októbra 2010

2. októbra 2010 naša firma využila blízku akciu neďaleko Sebechlieb - OBERAČKA PO SEBECHLEBSKY, na ktorú sme pozvali niekoľko našich významných obchodných partnerov.

Podľa dohovoru sme sa všetci stretli v sobotu poobede o 13:00 v tlačiarni v Krupine.Všetci prítomní hostia si nenechali ujsť jedinečnú možnosť prejsť sa po výrobných halách, za doporovodu výrobného riaditeľa Ing. Jozefa Turana, ktorý nám predstavil jednotlivé stroje po technickej stránke a ochotne zodpovedal na otázky hostí.

Asi o hodinu sme už sedeli v autách a presúvali sa do Sebechlebských pivníc. Všetkým sa nám zbiehali chute na pečené prasiatko, kačku s lokšami, lepníky a štrúdle pri dobrom burčiaku a kvalitnom víne. Po občerstvení prišiel na rad voľnejší program - vyšli sme do centra jarmočiska, navštívili niektoré pivničky, pokúpili suveníry. "Chuťovkou" programu bolo pozvanie someliéra pána Lauku do útrob jeho rodinnej pivnice, kde sme ako jedni z mála mali česť degustovať desiatky kvalitného značkového vína.

Kto mohol, prišiel a veruže neoľutoval. S obchodnými klientmi sme sa stretli na takejto príjemnej komornej akcii, dozvedeli sa niečo z histórie Sebechlebských pivníc, vína, remesiel, ... S poslednými hosťami sme sa lúčili v neskorých nočných hodinách.

Fotogaléria:
OBERAČKA PO SEBECHLEBSKY OBERAČKA PO SEBECHLEBSKY OBERAČKA PO SEBECHLEBSKY OBERAČKA PO SEBECHLEBSKY
(c) 2010. NIKARA - Róbert Jurových. Administrátor obsahu: Róbert Jurových